FC Vähäjärvi
EtusivuJalkapalloPingisFIFASTIGATilastotPelaajat
x
EtusivuJalkapallo / futsalPingisturnauksetFIFA-turnauksetSTIGA-turnauksetTilastotTurnausten pelaajakohtaiset tilastot


Admin:
FC Vähäjärvi  »  Tilastot
Pingisturnausten tilastot
Vaihda lajia
Pingis FIFA STIGA
Ajanjakso
Valittuna: Koko historia
Koko historia Omavalintainen

Mitali- ja maratontaulukko
i
×
Järjestä taulukko haluamasi sarakkeen mukaan klikkaamalla sen otsikkoa. Oletuksena taulukko järjestetään kultamitalien mukaan.
Valittu ajanjakso: Koko historia
# Pelaaja T4.PKPFOVHK%F%V%TPPPP-E
1 Sami 3292236832115542757196579267.888.571.331029248486181
2 Muke 3721191558497433096178513113273.757.732264292283036
3 Petri 430661851571632035901494209615.358.441.63416437712-3548
4 Antti 51510305254381642749.829.437.439924476-484
5 Rahim 14425313119536628.642.944.510961143-47
6 Petu 33000332217510010077.325118566
7 Jusef 330003326260100100100317141176
8 Amir 110146439118951707250.94.51967059520-2815
9 Pentti 211015411163361274.84.822.112301701-471
10 Samuli 10100011165010054.511810810
11 Kari 24002400015331500026331686-1053
12 Sasha 8004400638550012.7394673-279
13 Jukka 5004100467390015.2325505-180
14 Juha 3002100234190017.4163242-79
15 Juhana 2001000172150011.879177-98
16 Hasan 10010008170012.54882-34
17 Timo 30012002002000084200-116
18 Ere 10010008080003488-54
19 Ali N 10000008170012.53285-53
20 Mikko 10000009270022.24994-45
21 Rikhard 10001008080001488-74
22 Reda 100010082600256579-14
23 Ali 100000082600255883-25
Mitalitaulukko
i
×
Järjestä taulukko haluamasi sarakkeen mukaan klikkaamalla sen otsikkoa.
Valittu ajanjakso: Koko historia
# Pelaaja TK%F%
1 Sami 329223683267.888.5
2 Muke 372119155843273.7
3 Petri 4306618515715.358.4
4 Antti 51510309.829.4
5 Rahim 1442528.642.9
6 Jusef 3300100100
7 Petu 3300100100
8 Amir 11014640.94.5
9 Pentti 2110154.84.8
10 Samuli 10100100
11 Kari 24002400
12 Jukka 500400
13 Sasha 800400
14 Juha 300200
15 Ere 100100
16 Timo 300100
17 Juhana 200100
18 Hasan 100100
19 Reda 100000
20 Rikhard 100000
21 Ali 100000
22 Ali N 100000
23 Mikko 100000
Maratontaulukko
i
×
Järjestä taulukko haluamasi sarakkeen mukaan klikkaamalla sen otsikkoa.
Valittu ajanjakso: Koko historia
# Pelaaja TOVHV%P-E
1 Sami 3292757196579271.36181
2 Muke 37230961785131157.73036
3 Petri 43035901494209641.6-3548
4 Jusef 326260100176
5 Petu 32217577.366
6 Samuli 1116554.510
7 Rahim 14119536644.5-47
8 Antti 5143816427437.4-484
9 Amir 11089517072519-2815
10 Reda 182625-14
11 Ali 182625-25
12 Pentti 211633612722.1-471
13 Mikko 192722.2-45
14 Juha 32341917.4-79
15 Jukka 54673915.2-180
16 Sasha 86385512.7-279
17 Hasan 181712.5-34
18 Ali N 181712.5-53
19 Juhana 21721511.8-98
20 Kari 2415331502-1053
21 Timo 3200200-116
22 Ere 18080-54
23 Rikhard 18080-74
TOP 20 - putket
i
×
Vihreä taustaväri kertoo että putki on parhaillaan käynnissä.
Valittu ajanjakso: Koko historia
Kultaputket Finaaliputket
1. Sami 15
näytä
1. Sami 54
näytä
2. Sami 9
näytä
2. Muke 43
näytä
3. Sami 8
näytä
3. Sami 29
näytä
3. Sami 8
näytä
4. Muke 28
näytä
5. Muke 7
näytä
5. Muke 27
näytä
5. Sami 7
näytä
6. Muke 24
näytä
5. Sami 7
näytä
7. Sami 21
näytä
8. Sami 6
näytä
8. Petri 20
näytä
8. Sami 6
näytä
9. Sami 19
näytä
8. Sami 6
näytä
10. Muke 19
näytä
8. Sami 6
näytä
11. Sami 18
näytä
12. Sami 5
näytä
12. Sami 17
näytä
12. Sami 5
näytä
13. Sami 17
näytä
12. Sami 5
näytä
14. Sami 16
näytä
12. Sami 5
näytä
15. Sami 14
näytä
12. Sami 5
näytä
16. Petri 14
näytä
12. Sami 5
näytä
17. Petri 12
näytä
12. Sami 5
näytä
18. Sami 12
näytä
12. Sami 5
näytä
19. Petri 12
näytä
12. Sami 5
näytä
20. Muke 11
näytä

x
1. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
03.03.2018
22.02.2018
15.02.2018
10.02.2018
08.02.2018
03.02.2018
31.01.2018
30.01.2018
28.01.2018
19.01.2018
16.01.2018
10.01.2018
07.01.2018
07.01.2018
28.12.2017
x
2. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
21.10.2021
19.10.2021
17.10.2021
16.10.2021
18.09.2021
09.09.2021
07.09.2021
04.09.2021
01.09.2021
x
3. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.09.2019
15.09.2019
11.09.2019
07.09.2019
04.09.2019
03.09.2019
03.09.2019
30.08.2019
x
3. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
19.08.2019
17.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
08.08.2019
07.08.2019
05.08.2019
x
5. pisin kultaputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.08.2018
16.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
08.08.2018
04.08.2018
x
5. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
15.07.2019
13.07.2019
10.07.2019
08.07.2019
07.07.2019
04.07.2019
29.06.2019
x
5. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.05.2018
11.05.2018
08.05.2018
08.05.2018
05.05.2018
05.05.2018
03.05.2018
x
8. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
15.10.2019
13.10.2019
07.10.2019
02.10.2019
30.09.2019
28.09.2019
x
8. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
09.12.2017
09.12.2017
07.12.2017
03.12.2017
02.12.2017
29.11.2017
x
8. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
19.12.2018
16.12.2018
08.12.2018
04.12.2018
02.12.2018
27.11.2018
x
8. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
06.07.2022
01.07.2022
20.06.2022
15.06.2022
25.04.2022
11.04.2022
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
10.07.2018
08.07.2018
04.07.2018
04.07.2018
29.06.2018
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
10.04.2018
08.04.2018
05.04.2018
29.03.2018
29.03.2018
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
08.09.2018
06.09.2018
31.08.2018
29.08.2018
28.08.2018
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
07.07.2021
04.07.2021
03.07.2021
09.06.2021
07.06.2021
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
30.07.2022
26.07.2022
21.07.2022
20.07.2022
16.07.2022
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
26.05.2018
26.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
17.05.2018
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
08.09.2022
10.09.2022
23.08.2022
18.08.2022
08.08.2022
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
22.11.2021
15.11.2021
14.11.2021
10.11.2021
08.11.2021
x
12. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
18.03.2019
12.03.2019
11.03.2019
07.03.2019
07.03.2019
x
1. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
10.11.2019
28.10.2019
25.10.2019
20.10.2019
15.10.2019
13.10.2019
07.10.2019
02.10.2019
30.09.2019
28.09.2019
25.09.2019
25.09.2019
21.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
11.09.2019
07.09.2019
04.09.2019
03.09.2019
03.09.2019
30.08.2019
24.08.2019
19.08.2019
17.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
08.08.2019
07.08.2019
05.08.2019
04.08.2019
01.08.2019
29.07.2019
27.07.2019
22.07.2019
17.07.2019
15.07.2019
13.07.2019
10.07.2019
08.07.2019
07.07.2019
04.07.2019
29.06.2019
26.06.2019
24.06.2019
17.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
10.06.2019
06.06.2019
05.06.2019
03.06.2019
27.05.2019
26.05.2019
x
2. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
07.09.2021
04.09.2021
01.09.2021
31.08.2021
29.08.2021
27.08.2021
25.08.2021
18.08.2021
15.08.2021
07.07.2021
04.07.2021
03.07.2021
07.06.2021
03.06.2021
21.05.2021
11.05.2021
13.10.2020
05.09.2020
27.08.2020
26.08.2020
02.02.2020
25.01.2020
20.01.2020
08.01.2020
04.01.2020
30.12.2019
27.12.2019
22.12.2019
19.12.2019
14.12.2019
10.12.2019
25.11.2019
22.11.2019
17.11.2019
16.11.2019
12.11.2019
10.11.2019
03.11.2019
28.10.2019
27.10.2019
26.10.2019
25.10.2019
20.10.2019
x
3. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
29.05.2018
29.05.2018
26.05.2018
26.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
17.05.2018
17.05.2018
16.05.2018
11.05.2018
08.05.2018
08.05.2018
05.05.2018
05.05.2018
03.05.2018
29.04.2018
29.04.2018
26.04.2018
25.04.2018
21.04.2018
21.04.2018
19.04.2018
15.04.2018
12.04.2018
10.04.2018
08.04.2018
05.04.2018
29.03.2018
29.03.2018
x
4. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.04.2019
12.04.2019
09.04.2019
31.03.2019
28.03.2019
25.03.2019
21.03.2019
18.03.2019
16.03.2019
12.03.2019
11.03.2019
07.03.2019
07.03.2019
04.03.2019
02.03.2019
02.03.2019
28.02.2019
26.02.2019
24.02.2019
23.02.2019
21.02.2019
19.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
09.02.2019
07.02.2019
31.01.2019
x
5. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.09.2018
11.09.2018
09.09.2018
08.09.2018
06.09.2018
31.08.2018
30.08.2018
28.08.2018
26.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
21.08.2018
20.08.2018
19.08.2018
16.08.2018
16.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
08.08.2018
04.08.2018
29.07.2018
29.07.2018
26.07.2018
25.07.2018
23.07.2018
21.07.2018
x
6. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
15.09.2022
28.08.2022
08.09.2022
10.09.2022
23.08.2022
18.08.2022
08.08.2022
03.08.2022
30.07.2022
26.07.2022
21.07.2022
20.07.2022
16.07.2022
07.07.2022
06.07.2022
01.07.2022
20.06.2022
15.06.2022
25.04.2022
11.04.2022
19.04.2022
07.03.2022
28.02.2022
24.02.2022
x
7. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
16.05.2019
14.05.2019
13.05.2019
11.05.2019
09.05.2019
08.05.2019
03.05.2019
02.05.2019
29.04.2019
27.04.2019
23.04.2019
20.04.2019
16.04.2019
13.04.2019
12.04.2019
09.04.2019
31.03.2019
28.03.2019
x
8. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
09.12.2017
07.12.2017
05.12.2017
04.12.2017
03.12.2017
03.12.2017
02.12.2017
01.12.2017
29.11.2017
27.11.2017
27.11.2017
23.11.2017
21.11.2017
17.11.2017
12.11.2017
09.11.2017
x
9. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
05.01.2019
28.12.2018
27.12.2018
22.12.2018
19.12.2018
16.12.2018
08.12.2018
04.12.2018
02.12.2018
27.11.2018
20.11.2018
20.11.2018
18.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
06.11.2018
05.11.2018
31.10.2018
30.10.2018
x
10. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
11.12.2021
08.12.2021
05.12.2021
04.12.2021
29.11.2021
28.11.2021
22.11.2021
18.11.2021
15.11.2021
14.11.2021
10.11.2021
08.11.2021
01.11.2021
28.10.2021
21.10.2021
19.10.2021
17.10.2021
16.10.2021
18.09.2021
x
11. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
17.03.2018
15.03.2018
11.03.2018
03.03.2018
22.02.2018
15.02.2018
10.02.2018
08.02.2018
03.02.2018
31.01.2018
30.01.2018
28.01.2018
19.01.2018
16.01.2018
10.01.2018
07.01.2018
07.01.2018
28.12.2017
x
12. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
22.11.2021
15.11.2021
14.11.2021
10.11.2021
08.11.2021
01.11.2021
28.10.2021
21.10.2021
19.10.2021
17.10.2021
16.10.2021
18.09.2021
09.09.2021
07.09.2021
04.09.2021
01.09.2021
31.08.2021
x
13. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.07.2018
12.07.2018
10.07.2018
08.07.2018
04.07.2018
04.07.2018
29.06.2018
25.06.2018
25.06.2018
16.06.2018
13.06.2018
11.06.2018
11.06.2018
08.06.2018
06.06.2018
05.06.2018
04.06.2018
x
14. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
30.07.2022
26.07.2022
21.07.2022
20.07.2022
16.07.2022
07.07.2022
06.07.2022
01.07.2022
20.06.2022
15.06.2022
25.04.2022
11.04.2022
19.04.2022
07.03.2022
28.02.2022
24.02.2022
x
15. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
09.12.2017
09.12.2017
07.12.2017
03.12.2017
02.12.2017
29.11.2017
23.11.2017
17.11.2017
12.11.2017
09.11.2017
08.11.2017
07.11.2017
29.10.2017
26.10.2017
x
16. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
26.04.2018
25.04.2018
21.04.2018
21.04.2018
19.04.2018
15.04.2018
12.04.2018
10.04.2018
08.04.2018
07.04.2018
05.04.2018
31.03.2018
31.03.2018
29.03.2018
x
17. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
11.10.2017
04.10.2017
28.09.2017
27.09.2017
25.09.2017
24.09.2017
23.09.2017
20.09.2017
13.09.2017
09.09.2017
09.09.2017
09.09.2017
x
18. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.08.2018
13.08.2018
06.08.2018
06.08.2018
04.08.2018
03.08.2018
29.07.2018
29.07.2018
26.07.2018
23.07.2018
21.07.2018
20.07.2018
x
19. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
21.05.2018
21.05.2018
17.05.2018
17.05.2018
16.05.2018
11.05.2018
08.05.2018
08.05.2018
07.05.2018
05.05.2018
05.05.2018
03.05.2018
x
20. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
25.10.2018
21.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
12.10.2018
11.10.2018
09.10.2018
09.10.2018
07.10.2018
03.10.2018
25.09.2018
Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu      © 2020 - 2021   Petri Kähkönen
^