FC Vähäjärvi
EtusivuJalkapalloPingisFIFASTIGATilastotPelaajat
x
EtusivuJalkapallo / futsalPingisturnauksetFIFA-turnauksetSTIGA-turnauksetTilastotTurnausten pelaajakohtaiset tilastot
×
FC Vähäjärvi  »  Tilastot
Pingisturnausten tilastot
Vaihda lajia
Pingis FIFA STIGA
Ajanjakso
Valittuna: Koko historia
Koko historia Omavalintainen

Mitali- ja maratontaulukko
i
×
Järjestä taulukko haluamasi sarakkeen mukaan klikkaamalla sen otsikkoa. Oletuksena taulukko järjestetään kultamitalien mukaan.
Valittu ajanjakso: Koko historia
# Pelaaja T4.PKPFOVHK%F%V%TPPPP-E
1 Sami 2571765624115542205159561068.590.372.324926197455181
2 Muke 3029911183972825591437112232.869.556.226505243552150
3 Petri 355631741041332030211352166917.766.844.82959131598-2007
4 Antti 41572542534612921712.229.337.331583538-380
5 Rahim 14425313119536628.642.944.510961143-47
6 Jusef 330003326260100100100317141176
7 Petu 33000332217510010077.325118566
8 Amir 110146439118951707250.94.51967059520-2815
9 Pentti 211015411163361274.84.822.112301701-471
10 Samuli 10100011165010054.511810810
11 Kari 2200220001392137001.45531533-980
12 Jukka 5004100467390015.2325505-180
13 Sasha 7004300558470014.5358585-227
14 Juha 3002100234190017.4163242-79
15 Ere 10010008080003488-54
16 Hasan 10010008170012.54882-34
17 Juhana 2001000172150011.879177-98
18 Ali 100000082600255883-25
19 Ali N 10000008170012.53285-53
20 Mikko 10000009270022.24994-45
21 Reda 100010082600256579-14
22 Rikhard 10001008080001488-74
Mitalitaulukko
i
×
Järjestä taulukko haluamasi sarakkeen mukaan klikkaamalla sen otsikkoa.
Valittu ajanjakso: Koko historia
# Pelaaja TK%F%
1 Sami 257176562468.590.3
2 Muke 302991118332.869.5
3 Petri 3556317410417.766.8
4 Antti 41572512.229.3
5 Rahim 1442528.642.9
6 Petu 3300100100
7 Jusef 3300100100
8 Amir 11014640.94.5
9 Pentti 2110154.84.8
10 Samuli 10100100
11 Kari 22002200
12 Jukka 500400
13 Sasha 700400
14 Juha 300200
15 Juhana 200100
16 Ere 100100
17 Hasan 100100
18 Reda 100000
19 Mikko 100000
20 Rikhard 100000
21 Ali N 100000
22 Ali 100000
Maratontaulukko
i
×
Järjestä taulukko haluamasi sarakkeen mukaan klikkaamalla sen otsikkoa.
Valittu ajanjakso: Koko historia
# Pelaaja TOVHV%P-E
1 Sami 2572205159561072.35181
2 Muke 30225591437112256.22150
3 Petri 35530211352166944.8-2007
4 Jusef 326260100176
5 Petu 32217577.366
6 Samuli 1116554.510
7 Rahim 14119536644.5-47
8 Antti 4134612921737.3-380
9 Amir 11089517072519-2815
10 Reda 182625-14
11 Ali 182625-25
12 Pentti 211633612722.1-471
13 Mikko 192722.2-45
14 Juha 32341917.4-79
15 Jukka 54673915.2-180
16 Sasha 75584714.5-227
17 Hasan 181712.5-34
18 Ali N 181712.5-53
19 Juhana 21721511.8-98
20 Kari 2213921371.4-980
21 Ere 18080-54
22 Rikhard 18080-74
TOP 20 - putket
i
×
Vihreä taustaväri kertoo että putki on parhaillaan käynnissä.
Valittu ajanjakso: Koko historia
Kultaputket Finaaliputket
1. Sami 15
näytä
1. Sami 54
näytä
2. Sami 8
näytä
2. Sami 29
näytä
2. Sami 8
näytä
3. Muke 28
näytä
4. Sami 7
näytä
4. Muke 27
näytä
4. Muke 7
näytä
5. Muke 23
näytä
4. Sami 7
näytä
6. Sami 21
näytä
7. Sami 6
näytä
7. Petri 20
näytä
7. Sami 6
näytä
8. Sami 19
näytä
7. Sami 6
näytä
9. Sami 18
näytä
10. Sami 5
näytä
10. Sami 17
näytä
10. Sami 5
näytä
11. Sami 14
näytä
10. Sami 5
näytä
12. Petri 14
näytä
10. Sami 5
näytä
13. Petri 12
näytä
10. Sami 5
näytä
14. Sami 12
näytä
15. Sami 4
näytä
15. Petri 12
näytä
15. Sami 4
näytä
16. Muke 11
näytä
15. Sami 4
näytä
17. Petri 11
näytä
15. Muke 4
näytä
18. Sami 10
näytä
15. Muke 4
näytä
19. Petri 10
näytä
15. Sami 4
näytä
20. Muke 10
näytä

x
1. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
03.03.2018
22.02.2018
15.02.2018
10.02.2018
08.02.2018
03.02.2018
31.01.2018
30.01.2018
28.01.2018
19.01.2018
16.01.2018
10.01.2018
07.01.2018
07.01.2018
28.12.2017
x
2. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.09.2019
15.09.2019
11.09.2019
07.09.2019
04.09.2019
03.09.2019
03.09.2019
30.08.2019
x
2. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
19.08.2019
17.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
08.08.2019
07.08.2019
05.08.2019
x
4. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
15.07.2019
13.07.2019
10.07.2019
08.07.2019
07.07.2019
04.07.2019
29.06.2019
x
4. pisin kultaputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.08.2018
16.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
08.08.2018
04.08.2018
x
4. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.05.2018
11.05.2018
08.05.2018
08.05.2018
05.05.2018
05.05.2018
03.05.2018
x
7. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
19.12.2018
16.12.2018
08.12.2018
04.12.2018
02.12.2018
27.11.2018
x
7. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
09.12.2017
09.12.2017
07.12.2017
03.12.2017
02.12.2017
29.11.2017
x
7. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
15.10.2019
13.10.2019
07.10.2019
02.10.2019
30.09.2019
28.09.2019
x
10. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
10.04.2018
08.04.2018
05.04.2018
29.03.2018
29.03.2018
x
10. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
18.03.2019
12.03.2019
11.03.2019
07.03.2019
07.03.2019
x
10. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
26.05.2018
26.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
17.05.2018
x
10. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
10.07.2018
08.07.2018
04.07.2018
04.07.2018
29.06.2018
x
10. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
08.09.2018
06.09.2018
31.08.2018
29.08.2018
28.08.2018
x
15. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
02.05.2019
29.04.2019
27.04.2019
23.04.2019
x
15. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
21.04.2018
21.04.2018
19.04.2018
15.04.2018
x
15. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.04.2019
12.04.2019
09.04.2019
31.03.2019
x
15. pisin kultaputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
20.01.2020
08.01.2020
04.01.2020
30.12.2019
x
15. pisin kultaputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
03.11.2019
28.10.2019
27.10.2019
26.10.2019
x
15. pisin kultaputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
01.08.2019
29.07.2019
27.07.2019
22.07.2019
x
1. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
10.11.2019
28.10.2019
25.10.2019
20.10.2019
15.10.2019
13.10.2019
07.10.2019
02.10.2019
30.09.2019
28.09.2019
25.09.2019
25.09.2019
21.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
11.09.2019
07.09.2019
04.09.2019
03.09.2019
03.09.2019
30.08.2019
24.08.2019
19.08.2019
17.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
08.08.2019
07.08.2019
05.08.2019
04.08.2019
01.08.2019
29.07.2019
27.07.2019
22.07.2019
17.07.2019
15.07.2019
13.07.2019
10.07.2019
08.07.2019
07.07.2019
04.07.2019
29.06.2019
26.06.2019
24.06.2019
17.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
10.06.2019
06.06.2019
05.06.2019
03.06.2019
27.05.2019
26.05.2019
x
2. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
29.05.2018
29.05.2018
26.05.2018
26.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
17.05.2018
17.05.2018
16.05.2018
11.05.2018
08.05.2018
08.05.2018
05.05.2018
05.05.2018
03.05.2018
29.04.2018
29.04.2018
26.04.2018
25.04.2018
21.04.2018
21.04.2018
19.04.2018
15.04.2018
12.04.2018
10.04.2018
08.04.2018
05.04.2018
29.03.2018
29.03.2018
x
3. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.04.2019
12.04.2019
09.04.2019
31.03.2019
28.03.2019
25.03.2019
21.03.2019
18.03.2019
16.03.2019
12.03.2019
11.03.2019
07.03.2019
07.03.2019
04.03.2019
02.03.2019
02.03.2019
28.02.2019
26.02.2019
24.02.2019
23.02.2019
21.02.2019
19.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
09.02.2019
07.02.2019
31.01.2019
x
4. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.09.2018
11.09.2018
09.09.2018
08.09.2018
06.09.2018
31.08.2018
30.08.2018
28.08.2018
26.08.2018
24.08.2018
24.08.2018
21.08.2018
20.08.2018
19.08.2018
16.08.2018
16.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
08.08.2018
04.08.2018
29.07.2018
29.07.2018
26.07.2018
25.07.2018
23.07.2018
21.07.2018
x
5. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
02.02.2020
25.01.2020
20.01.2020
08.01.2020
04.01.2020
30.12.2019
27.12.2019
22.12.2019
19.12.2019
14.12.2019
10.12.2019
25.11.2019
22.11.2019
17.11.2019
16.11.2019
12.11.2019
10.11.2019
03.11.2019
28.10.2019
27.10.2019
26.10.2019
25.10.2019
20.10.2019
x
6. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
16.05.2019
14.05.2019
13.05.2019
11.05.2019
09.05.2019
08.05.2019
03.05.2019
02.05.2019
29.04.2019
27.04.2019
23.04.2019
20.04.2019
16.04.2019
13.04.2019
12.04.2019
09.04.2019
31.03.2019
28.03.2019
x
7. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
09.12.2017
07.12.2017
05.12.2017
04.12.2017
03.12.2017
03.12.2017
02.12.2017
01.12.2017
29.11.2017
27.11.2017
27.11.2017
23.11.2017
21.11.2017
17.11.2017
12.11.2017
09.11.2017
x
8. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
05.01.2019
28.12.2018
27.12.2018
22.12.2018
19.12.2018
16.12.2018
08.12.2018
04.12.2018
02.12.2018
27.11.2018
20.11.2018
20.11.2018
18.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
06.11.2018
05.11.2018
31.10.2018
30.10.2018
x
9. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
17.03.2018
15.03.2018
11.03.2018
03.03.2018
22.02.2018
15.02.2018
10.02.2018
08.02.2018
03.02.2018
31.01.2018
30.01.2018
28.01.2018
19.01.2018
16.01.2018
10.01.2018
07.01.2018
07.01.2018
28.12.2017
x
10. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
13.07.2018
12.07.2018
10.07.2018
08.07.2018
04.07.2018
04.07.2018
29.06.2018
25.06.2018
25.06.2018
16.06.2018
13.06.2018
11.06.2018
11.06.2018
08.06.2018
06.06.2018
05.06.2018
04.06.2018
x
11. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
09.12.2017
09.12.2017
07.12.2017
03.12.2017
02.12.2017
29.11.2017
23.11.2017
17.11.2017
12.11.2017
09.11.2017
08.11.2017
07.11.2017
29.10.2017
26.10.2017
x
12. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
26.04.2018
25.04.2018
21.04.2018
21.04.2018
19.04.2018
15.04.2018
12.04.2018
10.04.2018
08.04.2018
07.04.2018
05.04.2018
31.03.2018
31.03.2018
29.03.2018
x
13. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
11.10.2017
04.10.2017
28.09.2017
27.09.2017
25.09.2017
24.09.2017
23.09.2017
20.09.2017
13.09.2017
09.09.2017
09.09.2017
09.09.2017
x
14. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
16.08.2018
13.08.2018
06.08.2018
06.08.2018
04.08.2018
03.08.2018
29.07.2018
29.07.2018
26.07.2018
23.07.2018
21.07.2018
20.07.2018
x
15. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
21.05.2018
21.05.2018
17.05.2018
17.05.2018
16.05.2018
11.05.2018
08.05.2018
08.05.2018
07.05.2018
05.05.2018
05.05.2018
03.05.2018
x
16. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
25.10.2018
21.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
12.10.2018
11.10.2018
09.10.2018
09.10.2018
07.10.2018
03.10.2018
25.09.2018
x
17. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
27.03.2018
25.03.2018
24.03.2018
24.03.2018
24.03.2018
23.03.2018
21.03.2018
20.03.2018
18.03.2018
17.03.2018
15.03.2018
x
18. pisin finaaliputki, tekijä: Sami
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
02.02.2020
25.01.2020
30.12.2019
27.12.2019
22.12.2019
19.12.2019
14.12.2019
10.12.2019
17.11.2019
16.11.2019
x
19. pisin finaaliputki, tekijä: Petri
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
10.06.2018
08.06.2018
06.06.2018
05.06.2018
04.06.2018
03.06.2018
31.05.2018
29.05.2018
29.05.2018
26.05.2018
x
20. pisin finaaliputki, tekijä: Muke
Laji: pingis    Ajanjakso: Koko historia
12.06.2019
09.06.2019
01.06.2019
27.05.2019
26.05.2019
24.05.2019
22.05.2019
20.05.2019
16.05.2019
14.05.2019
Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu
         © 2020   Petri Kähkönen
^